Categories

İndirimli Ürünler

İndirimli Ürün Yok

1 Ocak 2017

Kuruluş Politikamız; yetişmiş teknik kadro, yaygın teknik servis, güçlü finansman desteği ve bilgi birikimiyle; ülkemizde ve yurt dışında hızla gelişen sağlık sektöründe halen faaliyette olan yada yeni kurulacak olan hastanelerin medikal gaz siztemleri, ekipmanları ve aksesuarları konusunda ihtiyaçlarına cevap verebilecek, her türlü teknik altyapı ve ünitelerinin projelendirme, satış, taahhüt ve satış sonrası teknik servis hizmetlerini sunmaktır.

MODULTECHNICS, hastane inşaasında; mekanik ve medikal gaz alanlarında en uygulanabilir (feasible) çözümleri hedefleyen son teknoloji sunacak bilgi birikimi ve tecrübeye sahiptir. Proje planlama yönetim tecrübesiyle firmamız, müşterilerimizin kalite zaman maliyet gerekliliklerini karşılayacak yetkinliktedir. Bu prensipten hareketle, MODULTECHNICS ilgili standartların gereklerini harfiyen yerine getirerek, mekanik ve medikal gaz uygulama projeleri, saha kontrollüğü ve işletmeye alma çalışmalarına kadar projenin her aşamasında danışmanlığıyla beraber müşterilerimizin yanında yer almaktayız. Sürekli gelişme yolculuğumuzda müşterilerimizin beklentilerinin ötesine geçerek; rekabet edilebilir fiyatlar ve servis desteğimizi kalite standartlarımıza uygun bir şekilde sunuyoruz.

MODULTECHNICS, markalaşmanın getirdiği popülariteyle; genel veya özel ihtisas amaçlı hastane yatırımlarını (ameliyathane, yoğun bakım, sterilizasyon v.b.), ünitelerinin teknik altyapı ve cihaz ihtiyaçlarını projelendirip, taahhütünü gerçekleştirebildiği gibi, yatırımı bütünüyle ele alarak projelendirip, taahhütünü de gerçekleştirebilmektedir.

MODULTECHNICS, hastane işletmecilerinin büyük sıkıntı duyduğu; satışını yaptığı ürünlerin satış sonrası hizmetlerinde de büyük titizlik göstermektedir. Yaygın teknik servis imkanları ile garanti kapsamındaki cihazların periyodik bakımlarının yanında; herhangi bir arıza anında kısa sürede teknik servis hizmetini yerine getirebilmektedir.


Menu